pomysł na import - artykuły dla zwierząt domowych

Import artykułów dla psów i kotów to świetny pomysł. Atrakcyjne ceny i ogromny wybór fantazyjnych produktów to największe zalety takiego rozwiązania. W Chinach możemy znaleźć przydatne i efektowne gadżety dla kotów, psów oraz ich opiekunów. Poniżej wymieniamy kilka przykładów takich interesujących towarów chińskich.

Fontanny i poidełka

Nawadnianie organizmu jest bardzo istotne dla zdrowia, także naszych pupili. Kota można zachęcić do picia wody sprawiając mu fontannę – woda w ruchu jest dla zwierzaka bardziej interesująca i zazwyczaj chętniej będzie on pił z niej niż z klasycznej miseczki. Na chińskim rynku dostępnych jest wiele rodzajów takich fontann: plastikowe, ceramiczne, a nawet zabawnie wystylizowane np. przypominające malutką wannę, gdzie woda tryska ze słuchawki prysznicowej! Najczęściej fontanny posiadają filtr, który oczyszcza wodę, a czasem wyposażone są w barwne oświetlenie. Wiele psów równie chętnie korzysta z takich poideł. Dla nich przewidziano też automatyczne fontanny, w których strumień wody tryska do góry po nadepnięciu specjalnego pedału przez psa.

Fontanny i poidełka dla zwierząt z Chin

Poruszające się ryby

Bardzo efektowną zabawką dla kota jest poruszająca się rybka, która macha ogonem na boki. Realistyczny nadruk i ruch sprawia, że ryba wygląda jak żywa, dopiero wyciągnięta z wody! Widać każdą łuskę na miękkim materiale z którego jest wykonana. Do wyboru mamy ryby różnych gatunków i kolorów. Kociaki chętnie polują na taką zabawkę, dzięki czemu zaspokajają swoje naturalne potrzeby. Warto pozwolić kotu na gryzienie, kopanie i zatapianie pazurków w takiej rybie, jej kształt sprzyja kocim atakom. Kot będzie spokojniejszy i usatysfakcjonowany, gdy umożliwi mu się realizację jego instynktu łowieckiego. Zabawna ryba wzbudza też zainteresowanie dzieci.

Poruszające się ryby z Chin dla zwierząt

Maty chłodzące dla zwierząt

W okresie letnim dużą popularnością cieszą się maty chłodzące dla psów i kotów. Zwierzęta, podobnie jak my, cierpią z powodu upałów i warto umożliwić im położenie się na chłodnej macie. Każdy zwierzak będzie wdzięczny opiekunowi za taki gadżet. Mata chłodząca jest zwykle wypełniona specjalnym żelem, który daje uczucie przyjemnego chłodu pod naciskiem (a więc aktywuje się, gdy pies czy kot na nią wchodzi). Dzięki temu mata działa bez prądu czy zimnej wody i przez długi czas będzie przynosić ulgę zwierzakom w upalne dni.

Maty chłodzące dla zwierząt z Chin

Maty węchowe

Maty węchowe to prawdziwy hit! Początkowo uznawano, że to produkt przydatny wyłącznie dla psów, ale koty również z powodzeniem z nich korzystają. Mat takich używa się do tzw. pracy węchowej. Należy ukryć drobne kawałki jedzenia w zakamarkach materiału i pozwolić, aby zwierzę samo znalazło smakołyk po zapachu oraz wydobyło go na powierzchnię. Im więcej mata ma kieszonek, otworów i warstw, tym trudniejsza to czynność, ale też bardziej satysfakcjonująca dla zwierzaków wprawionych w takiej zabawie. Praca węchowa ma działanie uspokajające i wyciszające dla zwierzaków. Warto zapewnić psu umysłową zabawę, a często potrafi ona zmęczyć energicznego czworonoga bardziej niż bieganie za piłeczką!

Maty węchowe dla zwierząt z Chin

Plecaki i torby transportowe

Interesującym gadżetem są plecaki i torby transportowe dla zwierząt. Szczególnie ciekawie wyglądają plecaki z transparentnym okienkiem lub w całości przezroczyste, w których może być przenoszony kot lub niewielki pies. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwierzak może obserwować otoczenie podczas podróży. Dostępne są również torebki na gryzonie, także bardzo ciekawie stylizowane. Tego typu plecaki i torby posiadają specjalne otwory wentylacyjne, aby zwierzak mógł swobodnie oddychać. Należy pamiętać, aby zapewnić mu wygodę, a więc przede wszystkim zadbać o wystarczającą wielkość torby. Plecak może być wygodnym rozwiązaniem, np. aby przynieść zwierzaka do lecznicy – stanowi alternatywę dla tradycyjnego transportera.

Plecaki i torby transportowe dla zwierząt z Chin

Automatyczne zabawki

Opiekun bywa zmęczony rzucaniem psu piłek do aportowania lub machaniem wędką, na którą kot uwielbia polować. Oczywiście zwierzaki potrzebują spędzania czasu z człowiekiem, ale automatyczne zabawki mogą zająć je na pewien czas i także stanowić dla nich świetną zabawę. Na chińskim rynku dostępne są gadżety takie jak kule, które poruszają sznurkiem z pomponikiem i skłaniają koty do zabawy. Psy lubiące aportować będą zachwycone automatycznymi wyrzutniami piłek – gdy pies nauczy się, żeby wrzucać piłeczki do specjalnego otworu, może biegać za piłką i aportować ją bez uczestnictwa człowieka.

Automatyczne zabawki dla zwierząt z Chin

Jak sprowadzać towary z Chin?

W imporcie z Chin od tamtejszych producentów pomaga nasza firma . Chętnie dopełnimy za Ciebie wszelkich niezbędnych formalności. Na sprowadzane towary wystawiamy polską fakturę VAT. Zapraszamy do kontaktu mailowego na adres: [email protected]. Najlepiej wysłać nam zdjęcia lub link do produktu, którym jesteś zainteresowany.

Gdzie szukać produktów?

Zachęcamy do korzystania ze strony 1688.com, chińskiej strony internetowej, na której ceny są najniższe, a różnorodność towarów ogromna. Przygotowaliśmy wideo, w którym tłumaczymy jak korzystać z tej strony i dlaczego warto.

Zapraszamy do obejrzenia:

Similar Posts