Transport z Chin – wylicz łatwo cenę!

Transport z Chin to usługa skierowana do szerokiego grona importerów. Świadczymy dla Państwa usługę transportu towaru z Chin do Polski. W Państwa imieniu dokonujemy również odprawy celnej towaru oraz dostarczamy go Państwu pod wskazany w Polsce adres. 

Powyższa kwota to kwota brutto (obowiązująca stawka VAT wynosi 0%).

Powyższa cena prezentuje koszt usługi transportowej do Polski.

Do powyższej ceny za transport z Chin musisz doliczyć:

 • koszt dostawy towaru od producenta do naszego magazynu w Guangzhou (z doświadczenia wiemy, że producent dostarczy towar do Guangzhou dla Ciebie towar w niskiej cenie; jeśli producent nie będzie chciał dostarczyć towaru do Guangzhou poinformuj nas o tym – podejmiemy odpłatnie towar)
 • koszt odprawy celnej (160 zł netto)
 • cło i VAT (je zapłacisz bezpośrednio na konto urzędu celnego – nasz agent wyliczy te kwoty podczas odprawy celnej)
 • koszt dostawy krajowej (15,99 zł brutto / paczka, 230 zł brutto / paleta; możliwy odbiór osobisty towaru z Kutna)

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną transportu z Chin lub innej usługi z naszego portfolio, skontaktuj się z nami pod adresem  [email protected] i w wiadomości email prześlij nam gabaryt oraz informacje, o transport z Chin jakiego towaru chodzi. My w odpowiedzi potwierdzimy wycenę oraz uzgodnimy z Tobą wszelkie szczegóły.

Transport z Chin – jaką drogą?

Realizujemy transport z Chin towarów różnymi drogami: morską, kolejową, lotniczą lub drogową. Czym różnią się od siebie poszczególne rozwiązania? Jakie są zalety i wady każdego z nich?

Transport morski z Chin do Polski

Największe zalety transportu morskiego z Chin do Polski to:

 • atrakcyjna cena
 • możesz zamówić mniej niż 1 m3 towaru
 • możliwość przewozu przedmiotów o dużych gabarytach lub o niestandardowych kształtach

Transport kolejowy z Chin do Polski

Druga możliwość to transport kolejowy z Chin do Polski. Największe zalety tego rozwiązania to:

 • krótszy czas dostawy niż transport drogą morską
 • mniejsze ryzyko opóźnień wynikających np. z powodu warunków pogodowych 
 • terminowość dostaw

Transport lotniczy z Chin do Polski

Trzecia możliwość to transport lotniczy z Chin do Polski – stawka za tę usługę jest ustalana  indywidualnie. Największe zalety tego rozwiązania to:

 • szybkość przewozu towarów
 • bezpieczeństwo 
 • idealny sposób na przewóz asortymentu, który wymaga szybkiego transportu lub szybko traci na wartości

Transport drogą lądową z Chin do Polski

Cena za transport drogą lądową z Chin do Polski jest ustalana indywidualnie. Jest to najdroższa z możliwych opcji, polecamy ją tylko w nagłych sytuacjach. 

Do wszystkich podanych kwot należy doliczyć inne stałe opłaty, takie jak np. koszt odprawy celnej. Więcej informacji uzyskasz po kontakcie z nami drogą mailową.

Komu polecamy usługę transport towaru z Chin do Polski? 

Transport towaru z Chin do Polski polecamy jedynie doświadczonym importerom. Jeśli to twoja pierwsza styczność ze sprowadzaniem stamtąd asortymentu, to polecamy skorzystać z kompleksowego importu z Chin – usługa ta zawiera również zakup towaru w Chinach w imieniu klienta, dostawę do Polski, dokonanie odprawy celnej, opłacenie należności celno-skarbowych oraz dostawę towaru pod dowolny polski adres. 

Dlaczego warto zlecić nam transport z Chin?

Posiadamy prawie 10 lat doświadczenia w imporcie z Chin. Sprowadzamy towary nie tylko na rzecz naszych klientów, ale także w ramach prowadzonej przez nas obok brandu Discolm działalności – jako sklepy internetowe (m.in. primado.pl). Transport z Chin znamy nie tylko w teorii, ale też od strony praktycznej. Chiny odwiedziliśmy niejednokrotnie, dlatego dobrze orientujemy się w tamtejszych realiach. Sprawdzamy wiarygodność dostawców, a przed złożeniem zamówienia potwierdzamy dostępność produktów. Kolejny atut to możliwość złożenia u nas zamówienia na kwotę od 3,5 tys. złotych brutto. Dysponujemy własnym magazynem w Chinach i w Polsce, dzięki czemu liczbę pośredników w usługach importu i transportu z Chin zredukowaliśmy do zera. 

Szybki i bezpieczny transport z Chin

Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport z Chin. Prawie dekada doświadczenia w tym obszarze owocuje efektywnością. Sprowadzony z Państwa Środka na rzecz naszych klientów asortyment spełnia wszelkie kryteria formalne, by nie został zatrzymany przez urząd celny do kontroli. Oferujemy fachowe doradztwo na każdym etapie tego przedsięwzięcia – także pomoc w dopasowaniu najbardziej optymalnej formy transportu. Transport z Chin może być pełnokontenerowy, drobnicowy, lotniczy lub kolejowy – który najlepiej odpowiada potrzebom klienta lub specyfice asortymentu, jaki chce stamtąd sprowadzić? Jak w dobie pandemii koronawirusa kształtują się ceny poszczególnych form transportu i czy czasy dostaw mogły ulec z tego powodu zmianie?

Jaka forma transportu z Chin do Polski jest najbardziej opłacalna?

Najpowszechniejsza i najbardziej opłacalna forma transportu z Chin do Polski produktów to drogą morską, jednak nie zawsze to najlepsze rozwiązanie – szczególnie, gdy klientowi zależy na szybkości realizacji tego zlecenia.

Transport z Chin do Polski krok po kroku

Jak wygląda transport z Chin do Polski krok po kroku? Wyjaśnia to poniższy schemat:

Transport z Chin do Polski krok po kroku

Transport z Chin w 2023 roku

Na początku 2023 roku, z uwagi na chińskie święta oraz inne czynniki, opóźnione lub zlikwidowane zostały kolejne transporty z Chin drogą morską. Odwoływanie rejsów i redukcja liczby portów docelowych ma bezpośredni wpływ na planowanie terminowych dostaw, a także zmniejszają to elastyczność łańcuchów logistycznych. Z uwagi na te okoliczności transport z Chin innymi niż morskie metodami zwiększa swój udział w branżach import/eksport – głównie kolejowy.

Skontaktuj się w sprawie transportu z Chin

Napisz do nas

Czekamy na Twoją wiadomość

Użyj formularza, napisz na adres mailowy [email protected] lub zadzwoń pod numer 12 345 03 90. Na wiadomość odpisujemy w ciągu kilkunastu minut w godzinach 8-16.

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00