Sprawdzenie firmy z Chin

Sprawdzenie firmy z Chin i jej wiarygodności to kolejny punkt na liście oferowanych przez nas usług. Proponujemy weryfikację chińskich producentów, potencjalnych dostawców i partnerów biznesowych. Usługę tę dedykujemy szczególnie początkującym importerom, którzy planują rozpocząć działalność w tym zakresie lub złożyć duże zamówienie u nowego dostawcy. 

Jaki usługi w ramach sprawdzenia firmy w Chinach świadczymy?

  • Weryfikujemy rzeczywiste istnienie firmy
  • Sprawdzamy jakość produktów na miejscu w fabryce lub zamawiając próbki
  • Wizytujemy fabryki
  • Uczestniczymy w załadunkach
  • Wiele innych

Posiadamy magazyn oraz pracowników na terenie Chin. Nasz pracownik może zweryfikować dowolnego, chińskiego dostawcę lub producenta. Jeżeli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto sprawdzić firmę w Chinach przed podjęciem z nią współpracy? 

Coraz więcej osób z Polski decyduje się na to, by zarabiać na imporcie z Chin. Przed złożeniem zamówienia na dużą partię towaru od nowego dostawcy, warto sprawdzić jego wiarygodność, wypłacalność i jakość produktów, a także potwierdzić, czy firma w ogóle istnieje. Oferujemy kompleksowe sprawdzenie firmy w Chinach – w ramach tej usługi zawierają się przeróżne czynności, w zależności od sytuacji i indywidualnych potrzeb klienta. Może to być weryfikacja w chińskich rejestrach lub osobista wizyta w fabryce, by naocznie sprawdzić jakość produktów i skonfrontować ją z otrzymanymi próbkami. 

Import oraz transport z Chin w dużej mierze opiera się na budowaniu długofalowych relacji biznesowych. W przypadku doświadczonych importerów zazwyczaj nie składają oni jednorazowych zamówień u dostawców, tylko ponawiają je w regularnych odstępach czasu. Znalezienie wiarygodnej firmy z towarem dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie może być początkiem długiej, owocnej współpracy, która przyniesie stały, nieobarczony ryzykiem i pewny zysk. 

Wnioski, jakie wyciągniemy podczas sprawdzenia firmy w Chinach lub z Chin, mogą przekonać lub zniechęcić do podjęcia współpracy z lokalnym dostawcą. Zamiast ryzykować zainwestowanie u niepewnego źródła, lepiej podjąć decyzję w oparciu o pozyskane przez nas dane. Pośpiech jest złym doradcą – pozornie atrakcyjna cenowo oferta może okazać się zwykłym oszustwem. Warto sprawdzać przeróżne aspekty, na przykład czy dane kontaktowe firmy są takie same zarówno w portalach typu Alibaba, jak i w oficjalnych, państwowych rejestrach.

Zobacz wideo i dowiedz się więcej o sprawdzeniu firmy z Chin

Jesteśmy obecni w serwisie YouTube, gdzie regularnie publikujemy kolejne materiały wideo o imporcie i transporcie. Zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału na temat sprawdzenia firmy z Chin. 

Skontaktuj się w sprawie sprawdzenia firmy z Chin

Napisz do nas

Czekamy na Twoją wiadomość

Użyj formularza, napisz na adres mailowy biuro@discolm.pl lub zadzwoń pod numer 12 345 03 90. Na wiadomość odpisujemy w ciągu kilkunastu minut w godzinach 8-16.

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00