Fizyczna weryfikacja kontrahenta w Chinach – wizytacja w fabryce

Zlecenie naszej firmie wizytacji w fabryce producenta to najlepsza metoda weryfikacji kontrahenta. Podczas wizyty nasz pracownik weryfikuje fizyczne istnienie kontrahenta. Na miejscu wykonujemy poniższe czynności:

  • weryfikujemy rzeczywiste istnienie firmy
  • sprawdzamy jakość produktów na miejscu w fabryce
  • weryfikujemy moce przerobowe producenta
  • uczestniczymy w załadunku
  • negocjujemy ceny
  • wyszukujemy nowe produkty w bazie produktowej producenta lub zlecamy mu produkcję zgodnie z Państwa projektem
  • badamy wiarygodność firmy

Posiadamy magazyn oraz pracowników na terenie Chin. Nasz pracownik może zweryfikować dowolną, wskazaną przez Państwa firmę. Czas weryfikacji to około 1-2 tygodnie.

Dlaczego warto sprawdzić firmę w Chinach przed podjęciem z nią współpracy?

Coraz więcej osób z Polski decyduje się na to, by zarabiać na imporcie z Chin. Przed złożeniem zamówienia na dużą partię towaru od nowego dostawcy, warto sprawdzić jego wiarygodność, wypłacalność i jakość produktów, a także potwierdzić, czy firma w ogóle istnieje. Oferujemy kompleksowe sprawdzenie firmy w Chinach – w ramach tej usługi zawierają się przeróżne czynności, w zależności od sytuacji i indywidualnych potrzeb klienta. Może to być weryfikacja w chińskich rejestrach lub osobista wizyta w fabryce, by naocznie sprawdzić jakość produktów i skonfrontować ją z otrzymanymi próbkami. 

Import oraz transport z Chin w dużej mierze opiera się na budowaniu długofalowych relacji biznesowych. W przypadku doświadczonych importerów zazwyczaj nie składają oni jednorazowych zamówień u dostawców, tylko ponawiają je w regularnych odstępach czasu. Znalezienie wiarygodnej firmy z towarem dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie może być początkiem długiej, owocnej współpracy, która przyniesie stały, nieobarczony ryzykiem i pewny zysk. 

Wnioski, jakie wyciągniemy podczas sprawdzenia firmy w Chinach lub z Chin, mogą przekonać lub zniechęcić do podjęcia współpracy z lokalnym dostawcą. Zamiast ryzykować zainwestowanie u niepewnego źródła, lepiej podjąć decyzję w oparciu o pozyskane przez nas dane. Pośpiech jest złym doradcą – pozornie atrakcyjna cenowo oferta może okazać się zwykłym oszustwem. Warto sprawdzać przeróżne aspekty, na przykład czy dane kontaktowe firmy są takie same zarówno w portalach typu Alibaba, jak i w oficjalnych, państwowych rejestrach.

Ile kosztuje sprawdzenie firmy z Chin?

Koszt wizytacji w fabryce producenta wynosi 188 USD / dzień pracy (minimum 3 dni) + koszt biletu lotniczego dla naszego pracownika (sprawdzany każdorazowego w momencie, gdy klient zleca nam wizytację). 

Przykładowa wycena

Klient zleca nam wizytację fabryki w Pekinie. Pracownikowi zajmie to 2 dni. W takiej sytuacji koszt wyniesie 3 dni * 188 USD + koszt biletów lotniczych.

Rozliczenie w PLN po kursie USD z dnia zlecenia wizytacji. Zapłata na polskie konto bankowe firmy Discolm.

Nasz pracownik podczas wizytacji sprawdzi, czy fabryka należy do kontrahenta, zweryfikuje dla Państwa towar oraz wykona fotografie / wideo miejsca do Państwa wglądu. 

Weryfikacja fabryki to najlepsza metoda weryfikacji kontrahenta w Chinach!

Skontaktuj się w sprawie fizycznej weryfikacji kontrahenta z Chin

Napisz do nas

Czekamy na Twoją wiadomość

Użyj formularza, napisz na adres mailowy [email protected] lub zadzwoń pod numer 12 345 03 90. Na wiadomość odpisujemy w ciągu kilkunastu minut w godzinach 8-16.

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00