Program partnerski – zarabiaj z nami

Nasza firma prowadzi program partnerski, który pozwala Ci zarabiać na polecaniu naszych usług. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w programie, skontaktuj się z nami pod adresem: [email protected]

Nasza firma wynagrodzi Ci polecenie każdego klienta, który z Twojej rekomendacji skorzysta z naszych usług. Możesz polecać nasze usługi transportu lub usługę kompleksową, a także inne nasze usługi (np. usługę procedury naprawczej czy usługę weryfikacji producenta w Chinach).

Jeśli osoba z Twojego polecenia skorzysta z naszych usług, wynagrodzenie za polecenie firmy wyniesie 500 zł netto (płatne przelewem na podstawie faktury).

Rozliczymy się z Tobą w sposób uczciwy i terminowy. Doceniamy każdego klienta, który poleca nasze usługi i chcemy go za to uczciwie wynagrodzić. Jeśli poleciłeś nas swoim znajomym lub zaprzyjaźnionej firmie i ta osoba skorzystała z naszej oferty, to należy Ci się za to wynagrodzenie. Zależy nam na długotrwałej i owocnej współpracy.

Naszą misją jest uświadomienie polskich przedsiębiorców, że mogą w łatwy sposób rozpocząć swoją przygodę z handlem importowanym z Chin towarem. Mamy świadomość, że nadal większość przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy, jak łatwy i wygodny jest import z Chin z naszą pomocą. Wierzymy w to, że każda polecona osoba może odmienić swój biznes poprzez import towarów z Chin, otworzyć się na nowe możliwości i zwiększyć swój potencjał handlowy na polskim rynku. Wierzymy, że możesz nam w tym pomóc i na tym zarobić.

Jeśli jesteś zainteresowany programem partnerskim, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub uzupełnij poniższy formularz: