Kontakt

Skontaktuj się z nami w sprawie wybranej usługi

W 2023 roku, po 5 latach działalności zdecydowaliśmy się zrezygnować z kontaktu telefonicznego i korzystać jedynie z wiadomości mailowych ([email protected]).

Bydgoska 6
30-056 Kraków

Dlaczego mail jest lepszy niż telefon?

  • Dziennie otrzymujemy około 50-150 maili. Gdyby każdy mail zamienić na rozmowę telefoniczną, nie bylibyśmy w stanie dalej sprawnie prowadzić naszej działalności.
  • Mailowo jesteśmy sobie w stanie nawzajem przekazać precyzyjne informacje, wytyczne, opisy produktów, linki do ofert, zdjęcia, umowy. Telefonicznie nie da się tego zrobić.
  • Większość telefonów dotyczy pytań znajdujących się w FAQ (https://www.discolm.pl/faq/). Jeśli zapytasz o coś mailowo, podeślemy Ci link do obszernych wyjaśnień.
  • Wszystkie ustalenia odnośnie importowanego towaru muszą zostać nam podane na piśmie (mailowo). Dzięki temu masz pewność, że zamówimy taki towar, jaki sobie życzysz i nie dojdzie do żadnego nieporozumienia. Stanowi to też dla Ciebie dowód na wypadek jakichkolwiek wątpliwości.
  • Wiemy, że część klientów chce zadzwonić przed złożeniem zamówienia jedynie po to, by przekonać się, czy jesteśmy uczciwą firmą, z prawdziwymi ludźmi. TUTAJ (https://www.discolm.pl/nasze-referencje/) znajdziesz referencje od naszych klientów (w tym burmistrza Mikołowa), a TUTAJ (https://www.discolm.pl/wideo/) znajdziesz nasz kanał na platformie YouTube. TUTAJ (https://youtu.be/R2n0OwGEjxg) zaś możesz zobaczyć nasz magazyn w Kutnie od środka. W KRS (0000861172) możesz również zapoznać się z naszymi raportami finansowymi z ostatnich lat. Jeśli te rzeczy nadal Cię nie przekonują, możesz złożyć zamówienie na minimalną kwotę 3500 zł brutto i przetestować nasze usługi, nie ryzykując dużych pieniędzy.

Napisz do nas

Czekamy na Twoją wiadomość.

Użyj formularza lub napisz bezpośrednio na nasz adres mailowy. Na wiadomość odpisujemy w ciągu kilkunastu minut w godzinach 8-16.

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00

Importuj z nami!