CO importować w czasie pandemii? Zabawki erotyczne z chin

W czasie pandemii znacznie wzrósł popyt na gadżety erotyczne. W niepokojącym czasie kryzysu, lockdownowej nudy i depresji, Polacy więcej uwagi zaczęli poświęcać swojemu życiu seksualnemu. To świetna okazja, aby zwiększyć swoje dochody poprzez sprzedaż chińskich zabawek erotycznych.

Wzrost popytu na zabawki erotyczne

Sprzedaż zabawek erotycznych w 2020 roku – nie tylko w Polsce – gwałtownie się zwiększyła. Co ciekawe dużą grupę kupujących stanowili już od dłuższego czasu mężczyźni, wybierający hojne prezenty dla swoich partnerek. Podczas pandemii klienci w większym stopniu wykazują zainteresowanie akcesoriami dla samych siebie (zarówno mężczyźni, jak i kobiety). Nastąpił natomiast spadek prezentów kupowanych z okazji wieczorów panieńskich i kawalerskich, związany zapewne ze zmniejszeniem skali organizowania tego typu imprez.

Gadżety i zabawki erotyczne na stałym, wysokim poziomie sprzedaży

Jeszcze w lipcu 2021 roku producenci i dystrybutorzy zabawek erotycznych oraz gadżetów erotycznych nadal obserwowali utrzymujący się na stałym i stabilnym poziomie wzrost sprzedaży. Co prawda w 2020 roku osoby zamawiające zabawki erotyczne z Chin – z uwagi na pandemię i opóźnienia w transporcie morskim – czekały na nie dłużej, zainteresowanie nie spadło. Szacuje się, że aż 80% gadżetów erotycznych jest produkowanych w Chinach, dlatego import z Chin takich produktów i ich odsprzedaż w sklepach stacjonarnych i internetowych w Polsce i innych krajach na całym świecie jest powszechną praktyką.

zabawki erotyczne z chin coraz popularniejsze

Zmiana podejścia Polaków do gadżetów erotycznych

Wielu Polaków stopniowo otwiera się na tę branżę , którą jeszcze niedawno traktowano jako niechlubny temat. W dobie wielkiej popularności powieści erotycznych, akceptacja gadżetów erotycznych również rośnie, a posiadanie wibratora czy masturbatora nie jest już powodem do wstydu. Coraz częściej artykuły erotyczne kupowane są po kilka sztuk, co może sugerować, że stanowią prezenty dla znajomych.

Zabawki erotyczne dla par

Rośnie także popularność zabawek erotycznych dla par, dzięki którym można pogłębić relację seksualną z partnerem, dodając przyjemności obojgu. Istnieją akcesoria, które pozwalają przeżywać wspólne chwile na odległość – partnerzy korzystają ze zintegrowanych urządzeń, które dają złudzenie zbliżenia, wywołując analogiczne odczucia u obu osób. Takie rozwiązania są możliwe i rosną w siłę jako tzw. sextech (ang. sex technology), czyli zaawansowane technologicznie akcesoria erotyczne.

chińskie zabawki erotyczne

Inne, popularne artykuły erotyczne: sex lalki i sex roboty

Kontrowersje wzbudzają natomiast indywidualnie projektowane przez użytkownika artykuły erotyczne: sex roboty coraz bardziej przypominające żywych ludzi. Tworzone są wedle wytycznych klienta i osiągają niezwykle wysokie ceny. Wielu badaczy twierdzi, że sex roboty pozytywnie wpływają na zdrowie psychiczne ludzi, szczególnie tych cierpiących z powodu samotności. Sex lalki wzbudzają jednak różne emocje i obawy. Trwają prace nad robotami tego typu, sprawiającymi wrażenie oddychania i posiadającymi sztuczną inteligencję, a więc wkrótce będziemy mieć do czynienia z robotami do złudzenia przypominającymi żywą osobę.

Bestsellery wśród zabawek erotycznych

Co pewien czas pojawiają się produkty, które stają się hitami na światową skalę.
Oto dwa przykłady bestsellerów wśród zabawek erotycznych:

Lelo Sona – soniczny masażer łechtaczki, który bezdotykowo stymuluje całą łechtaczkę (a większość tego narządu ukrywa się wewnątrz ciała kobiety). Dyskretne urządzenie to niekwestionowany bestseller ostatnich lat. Kobiety piszą o tym, że soniczny wibrator zmienił ich życie, bo umożliwia osiągnięcie niesamowitych orgazmów. Koszt takiego urządzenia to kilkaset złotych.

Tenga Egg – masturbator w kształcie jajka. To mały, jednorazowy masturbator do masażu penisa, dostępny w wielu wersjach. Do jajka dołączony jest lubrykant, a gadżet wygląda interesująco i zabawnie. Cena nie jest wysoka, a gadżet jest dyskretny i sprzedaje się świetnie, zarówno na sztuki, jak i w zestawach.

Jak zarobić na imporcie zabawek erotycznych z Chin?

W związku z coraz większą popularnością takiego asortymentu na imporcie zabawek erotycznych z Chin można dobrze zarobić. Ceny takich produktów są znacznie niższe na rynku chińskim, a ich różnorodność ogromna. Warto szukać nowości i towarów wyróżniających się funkcjami lub wyglądem. Najlepiej wyszukać oferty bezpośrednio od chińskich producentów, poprzez stronę 1688. Oto przykłady po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „sex toy” po chińsku, czyli: 性玩具.

zabawki erotyczne z Chin - przykłady
chińskie zabawki erotyczne - przykłady
artykuły erotyczne - przyklady
Przykłady ofert na stronie 1688

Chińskich zabawek erotycznych szukaj na stronie 1688

W poniższym materiale wideo zawarto instrukcję korzystania ze strony 1688 krok po kroku. Można tam znaleźć tysiące produktów w konkurencyjnych cenach – nie tylko z kategorii chińskich zabawek erotycznych, ale także wielu innych.


Zapraszamy do obejrzenia:

Similar Posts

Dodaj komentarz