Pomysł na import - folia inteligentna smart glass

Rozpoczynamy nowy cykl artykułów skierowanych do osób importujących towar z Chin oraz zainteresowanych tym tematem. Będziemy przedstawiać Państwu ciekawe towary, które aktualnie sprowadzamy lub robiliśmy to w przeszłości, a także dzielić się swoimi spostrzeżeniami i poradami na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia. Mamy nadzieję, że artykuły okażą się dla Państwa interesujące i przydatne.

Czym jest smart glass?

Powierzchnia smart glass, nazywanego także inteligentnym szkłem, zmienia się pod wpływem napięcia elektrycznego, światła lub ciepła. Może stać się z przezroczystego półprzezroczyste lub przyciemnione – działa to też w odwrotną stronę. Smart glass to rozwiązanie idealne do biur oraz innych obiektów komercyjnych.

Folia inteligentna

Dziś chcemy pokazać Państwu folię inteligentną (ang. smart glass) – nowatorski produkt, który pozwala na regulowanie transparentności szyby za pomocą przełącznika ON/OFF. W ciągu sekundy szkło zmienia się z przejrzystego na mleczne. To wygodne rozwiązanie, które można zastosować praktycznie wszędzie – w biurze, w domu, a nawet w samochodzie. Inteligentne szkło zdobywa popularność w Europie, jest energooszczędne i bardzo efektowne. Wpisuje się ono w modną tendencję do optymalizacji pomieszczeń z wykorzystaniem najnowszych technologii, czyli tzw. „inteligentnych” przedmiotów składających się na „inteligentne” domy i biura (ang. smart home, smart office).

folia inteligentna, czyli smart glass

Jak zarobić na takim towarze?

W tym przypadku najopłacalniejsze będzie, naszym zdaniem, połączenie zakupu produktu na chińskim rynku, importu i sprzedaży w Polsce z ofertą montażową. Klient zainteresowany instalacją smart glass może mieć problemy ze znalezieniem kompetentnych montażystów takiego typu produktu. Oferując sprzedaż z montażem można zwielokrotnić liczbę zainteresowanych klientów, a w efekcie zwiększyć swój zysk.

Jak my to robimy?

Jeśli są Państwo zainteresowani importem tego typu produktu z Azji, służymy pomocą – oferujemy kompleksowy import z Chin oraz transport z Chin.

Similar Posts