Import z Chin

Nasza firma zrealizuje za Ciebie usługę kompleksowego importu z Chin. Kompleksowy, oznaczający całkowity i pełny, bo w imieniu naszych klientów dopełniamy wszelkich formalności: od znalezienia zaufanego miejscowego dostawcy. po odprawę celną towaru i opłacenie należności celno-skarbowych, na dostarczeniu towaru do klienta  kończąc. Sprowadzony towar dostarczamy pod dowolny polski adres, można go także odebrać osobiście z naszego magazynu w Kutnie. 

Dlaczego warto zlecić nam import towarów z Chin?

Co nas wyróżnia i dlaczego warto zlecić nam import towarów z Chin? Przede wszystkim fakt, że na towar wystawiamy polską fakturę VAT. Oznacza to, że w myśl europejskich oraz polskich przepisów to my jesteśmy importerem i to my wprowadzamy towar na rynek.

Nie musisz znać się na imporcie i nie potrzebujesz numeru EORI, bo wszystkie formalności dopełnimy za ciebie. 

Importem towarów z Chin zajmujemy się już od przełomu 2011 i 2012 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie przekuwamy w najwyższej jakości kompleksową usługę. Jako jedni z nielicznych na polskim rynku oferujemy klientom możliwość importu z Chin produktów na kwotę już od 2,5 tys. złotych brutto. Jak to możliwe, że nam się to opłaca, a konkurencja odmawia realizacji takich zamówień? Poza działalnością jako Discolm, prowadzimy także internetową sprzedaż (m.in. w e-sklepie primado.pl). Regularnie zamawiamy i wysyłamy towary w kontenerach z Chin do Polski na potrzeby prowadzonej przez nas działalności, wolną przestrzeń w kontenerach zapełniamy zamówieniami od klientów. 

Poza transportem drogą morską, oferujemy także dostawy innymi drogami (kolejową, lotniczą, drogową). Innym atutem naszych usług jest weryfikacja dostawców i sprawdzanie ich wiarygodności. Możemy także w imieniu klienta znaleźć najlepszą tzn. najkorzystniejszą cenowo ofertę od zaufanego dostawcy. 

Odwiedziliśmy Chiny i tamtejszych dostawców niejednokrotnie, dlatego doskonale znamy realia kulturowe oraz różnice w budowaniu relacji biznesowych w porównaniu do polskich standardów. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem – zachęcamy do odwiedzenia naszego kanału na Youtube, gdzie regularnie publikujemy nowe materiały na temat importu towarów z Chin i nie tylko.

Import z Chin – jaka forma transportu jest najbardziej opłacalna?

Import z Chin kojarzony jest z transportem towarów drogą morską charakterystycznymi kontenerami. Jednak jest to tylko jedna z możliwości – inne to wspomniana już droga kolejowa i lotnicza. Którą wybrać i ile trwają takie dostawy? 

Import z Chin drogą morską

opcja najtańsza, orientacyjny czas dostawy to około 60 dni

Import z Chin drogą kolejową

średnia półka cenowa, czas dostawy to około 30-40 dni

Import z Chin drogą lotniczą

najwyższa cena, ale najkrótszy czas dostawy (5-20 dni)

Uwaga: są to jedynie orientacyjne czasy dostaw, mogą się one przesunąć i wydłużyć, np. z uwagi na przedłużającą się odprawę celną.

W przypadku importu z Chin znaczenie ma także wielkość towarów – wysyłka asortymentu o dużych gabarytach drogą lotniczą kosztuje dużo, dlatego w tym wypadku bardziej ekonomiczną opcją jest transport drogą morską. 

Towar, który wprowadzamy na rynek, trafia do Polski drogą oficjalną. Następnie poddany jest odprawie celnej, a wszelkie należności celno-skarbowe przez nas opłacone. Otrzymując polską fakturę VAT, możesz swobodnie odsprzedawać towar swoim klientom. Operacje logistyczne odbywają się w naszych magazynach w Chinach (Guangzhou) oraz w naszym własnym magazynie w Polsce (Kutno). 

Czy warto zacząć import z Chin?

Import z Chin – za sprawą ogromnej popularności serwisów, jak Aliexpress, Alibaba czy 1688, staje się coraz popularniejszy. Jak zacząć zarabiać, żeby nie stracić? Dla początkujących importerów nasza usługa kompleksowego importu z Chin będzie idealnym rozwiązaniem. Warto sprawdzić, jak wygląda cała procedura krok po kroku, ile czasu trwa dostawa, czy są opóźnienia, jakie są ceny hurtowe i za ile sprowadzony towar można sprzedać w Polsce. Za zrealizowanie usługi pobieramy prowizję w wysokości około 5-20% wartości zamówienia. Po nabyciu doświadczenia w imporcie można skorzystać z innej z naszych usług – transportu z Chin

Import z Chin krok po kroku

Jak wygląda import z Chin krok po kroku? Wyjaśnia to poniższy schemat:

Napisz do nas

Czekamy na Twoją wiadomość.

Użyj formularza lub napisz bezpośrednio na nasz adres mailowy. Na wiadomość odpisujemy w ciągu kilkunastu minut w godzinach 8-16.

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00