Import z Chin – szkolenia indywidualne

Jesteśmy specjalistami w zakresie importu z Chin – szkolenia indywidualne dla wszystkich zainteresowanych to kolejna pozycja w naszej ofercie. Przygodę z importem zaczęliśmy się od sprowadzania bielizny i strojów kąpielowych na przełomie roku 2011 i 2012. Od tego czasu sporo zmieniło się w szeregach naszej firmy. Znajdujemy się na liście tysiąca największych sprzedawców na platformie Allegro (konta Primado, Discolm, SmartGadgets). Zarządzamy kilkoma sklepami internetowymi (m.in. primado.pl, airtracks.pl, smart-glass.pl).  Poprzez platformy Ebay, emag.ro oraz Amazon realizujemy również sprzedaż na rynki zachodnie.  

Z czasem rozwinęliśmy naszą działalność o kompleksowy import z Chin na zlecenie klientów pod szyldem Discolm. Dlaczego? Bo zdaliśmy sobie sprawę, że sporo polskich sprzedawców chce importować stamtąd produkty, jednak nie wiedzą, jak to zrobić i od czego zacząć. My robimy to dla was kompleksowo – od A do Z. Jeśli jesteś zainteresowany pomocą w dziedzinie importu lub interesują Cię kwestie procedur prawnych – skontaktuj się z nami. Świadczymy usługi konsultacyjne w dziedzinie importu i sprzedaży internetowej.

Jaki jest program naszych szkoleń z importu z Chin?

Czego możesz się dowiedzieć z prowadzonych przez nas indywidualnych szkoleń z importu z Chin? Nauczymy Cię: 

  • gdzie i w jaki sposób wyszukiwać produkty w Chinach?
  • jak uporać się z procedurami importowymi?
  • jak założyć działalność gospodarczą/spółkę z.o.o.?
  • jak poradzić sobie z kwestiami księgowymi?
  • jak nawiązać kontakty z partnerami w Chinach?
  • jak zorganizować wizytę u partnera/producenta w Chinach?
  • jakimi drogami importować produkty z Chin?
  • jakie są koszty związane z importem?
  • wiele więcej – program szkolenia jest ustalany indywidualnie, a dzięki temu skrojony na miarę. 

Import z Chin – szkolenie indywidualne i jego koszty

Import z Chin – szkolenie i jego koszty ustalamy indywidualnie. Finalna cena zależy przede wszystkim od liczby pytań i zaczyna się już od 200 zł netto. Zawsze przed spotkaniem prosimy o listę pytań, po zapoznaniu się z nią możemy oszacować, jaki będzie koszt konsultacji. 

Skontaktuj się z nami i powiedz nam, czego chcesz się od nas dowiedzieć i jakie przeszkody z importem masz do pokonania.

Szkolenia z importu z Chin – dlaczego warto?

Szkolenia z importu z Chin z naszym specjalistą pozwolą uniknąć podstawowych błędów i pułapek, na jakie natrafiają początkujący importerzy.

Skorzystanie z indywidualnych konsultacji rozszerza wiedzę o imporcie, rozwiązuje konkretne problemy, a w dalszej konsekwencji zapewnia odpowiednią jakość kupowanego towaru i zabezpiecza przed utratą pieniędzy. Tematem importu i transportu z Chin zajmujemy się od niemal dekady. Chętnie dzielimy się zdobytym w tym czasie doświadczeniem z innymi, by nie popełniali naszych błędów. 

Skontaktuj się z nami i powiedz nam, czego chciałbyś się dowiedzieć.

Napisz do nas

Czekamy na Twoją wiadomość.

Użyj formularza lub napisz bezpośrednio na nasz adres mailowy. Na wiadomość odpisujemy w ciągu kilkunastu minut w godzinach 8-16.

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00