Wyjazdy do Chin

Nasza firma organizuje biznesowe i handlowe wyjazdy do Chin dla klientów. Oddaj w nasze ręce wszystkie formalności – zajmiemy się tą podróżą od A do Z. 

Wyjazdy handlowe i biznesowe do Chin

Wyjazdy handlowe do Chin oraz wyjazdy biznesowe do Chin mogą przebiegać według różnych scenariuszy. Wszystko zależy od tego, jaki jest cel takiej podróży. Wizyta może być wypełniona wyłącznie biznesowymi spotkaniami lub zawierać elementy przybliżające kulturę i zwyczaje panujące w tym kraju. 

Zorganizujemy wyjazd do Chin od A do Z

W ramach organizowania wyjazdu do Chin oferujemy szereg czynności. Jakich? :

 • Pomagamy w uzyskaniu chińskiej wizy.
 • Planujemy trasę oraz miejsca, które klient chce odwiedzić.
 • Dokonujemy zakupu biletów lotniczych dla klienta oraz dla jednego z naszych pracowników z Polski.
 • Rezerwujemy nocleg.
 • Razem z klientem udajemy się w podróż do Chin. Na miejscu towarzyszy nam pracownik chiński, który pomaga nam, organizuje transport i towarzyszy w odwiedzinach.
 • W godzinach wieczornym organizujemy zwiedzanie i imprezy rozrywkowe (wedle preferencji klienta).
 • Negocjujemy ceny oraz realizujemy zamówienia produktowe dla klienta. 

Przez cały pobyt towarzyszymy klientowi, opiekujemy się nim na miejscu i zapewniamy pomoc w podstawowych czynnościach (nie musisz znać języka angielskiego i chińskiego). 

Formalności przed wyjazdem do Chin

Wyjazd do Chin wymaga posiadania ważnego paszportu.

Co prawda Chiny nie mają obowiązkowych szczepień, jednak kilka jest zalecanych. Są to m.in. szczepienia przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B, żółtej gorączce, durowi brzusznemu, wściekliźnie i japońskiemu zapaleniu mózgu. Najlepiej maksymalnie na kilka tygodni przed wyjazdem do Chin skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu i zapytać, czy rekomenduje on, mając wiedzę o naszym stanie zdrowia i przebytych chorobach. wykonanie któregoś z wymienionych powyżej szczepień.

Wiza do Chin

Każdy obywatel Polski, a także każdego innego kraju należącego do Unii Europejskiej, ma obowiązek wyrobienia wizy do Chin przed wylotem – oferujemy pomoc w tym zakresie. Obecnie, czyli w czasie pandemii koronawirusa, trudno o jej uzyskanie. Dokument ten wydaje się tylko w uzasadnionych przypadkach (niezbędne działania handlowe, naukowe czy też z przyczyn humanitarnych). 

Wiza do Chin występuje w różnych formach: turystycznej, biznesowej, naukowej, pracowniczej, medycznej, dziennikarskiej i innych – w sumie jest to kilkanaście rodzajów. Wiza do Chin turystyczna – jednokrotna lub dwukrotna – jest ważna 180 dni, umożliwia pobyt o długości do 30 dni. Opłata z tytułu jej wyrobienia wynosi 260 zł

Wyjazdy do Chin a koronawirus

W dobie pandemii koronawirusa wyjazdy do Chin z naszego kraju są możliwe wyłącznie drogą lotniczą bezpośrednimi połączeniami bez przesiadek. Każdy, kto chce pokonać odcinek Polska-Chiny, musi uzyskać negatywny wynik badania COVID-19 wykonanego metodą molekularną (RT-PCR) oraz negatywny wynik testu IgM z krwi żylnej na obecność przeciwciał SARS-CoV-2. Wyjazdy do Chin drogą lądową lub morską są niemożliwe, bo granice lądowe i morskie Chin pozostają zamknięte. 

Wyjazdy do Chin – aktualizacja maj 2022

Obecnie wyjazdy do Chin z Polski drogą lotniczą są możliwe. Jakie należy spełnić warunki? Osoby w pełni zaszczepione muszą mieć dwa negatywne wyniki testów na COVID-19 wykonane metodą molekularną (RT-PCR) na maksymalnie 24 godziny przed podróżą. Jak wygląda sytuacja osób niezaszczepionych? Muszą uzyskać jeden negatywny wynik testu wykonany metodą molekularną oraz jeden negatywny wynik badania z krwi żylnej na obecność przeciwciał SARS-CoV-2 typu IgM. 

Szczegóły są dostępne m.in. na oficjalnej stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych

Ile kosztuje podróż do Chin?

Jaki jest koszt podróży do Chin? W sprawie wyceny prosimy o kontakt mailowy [email protected] – cena każdego wyjazdu, z uwagi na wiele zmiennych, jest ustalana indywidualnie. Zależy przede wszystkim od liczby miejsc, które klient chce odwiedzić oraz długości trwania pobytu. 

Podróż do Chin okazją do zwiedzania i poznania kultury

Podróż do Chin – w celach handlowych lub biznesowych – to doskonały pretekst, by zwiedzić tamtejsze egzotyczne zakątki i zapoznać się z lokalną kulturą, zwyczajami i kuchnią. Zorganizowanie wyjazdu do Chin jest niemałym wydatkiem i przedsięwzięciem, dlatego po udanych negocjacjach biznesowych warto pozostały czas wykorzystać na odwiedziny atrakcyjnych turystycznie punktów. Podróż do Chin można zorganizować na własną rękę, jednak różnice kulturowe są na tyle duże, że odradzamy to rozwiązanie. W internecie znaleźć można relacje z podróży na własną rękę, mówiące o wyobcowaniu i piętrzących się problemach: komunikacyjnych i innych. Inna opcja to wyjazd do Chin z biurem podróży, jednak są to nieporównywalnie wyższe koszty niż skorzystanie z usług pośrednika, jak nasza firma.

Dlaczego warto zlecić nam zorganizowanie wyjazdu do Chin?

Skorzystanie z tej usługi, czyli zorganizowania wyjazdu do Chin od A do Z, ma wiele zalet. Najważniejsze z nich to:

 • oszczędność czasu – zaoszczędzony tym sposobem czas można poświęcić na sprawy prywatne lub biznesowe,
 • dobór najlepszych rozwiązań – posiadamy dekadę doświadczenia w imporcie z Chin, niejednokrotnie odwiedzaliśmy ten kraj. Dobrze znamy go pod kątem różnic kulturowych i prowadzenia negocjacji biznesowych, dlatego dopasowujemy najlepsze rozwiązania,
 • praktyczna wiedza – w internecie można znaleźć mnóstwo wskazówek o tym, jak samodzielnie zorganizować wyjazd do Chin, jednak tylko osoby, które odwiedziły ten kraj, posiadają praktyczną wiedzę, której próżno szukać w przewodnikach,
 • nawiązanie długofalowych relacji – chiński biznes w dużej mierze opiera się na relacjach. Wizyta w tym kraju i spotkanie twarzą w twarz z potencjalnym dostawcą czy partnerem biznesowym może być początkiem długiej, owocnej i nieobarczonej ryzykiem współpracy, która każdej ze stron przyniesie zysk na satysfakcjonującym poziomie,
 • wsparcie negocjacyjne – oferujemy pomoc w negocjacjach biznesowych, a także w wyborze wiarygodnego i wypłacalnego dostawcy, 
 • wsparcie językowe – nie musisz znać języka angielskiego ani chińskiego. Podczas organizowanych przez nas wyjazdów do Chin oferujemy pośrednictwo w bieżącej, codziennej komunikacji, a także podczas negocjacji biznesowych. 

Skontaktuj się w sprawie biznesowych lub handlowych wyjazdów do Chin

Napisz do nas

Czekamy na Twoją wiadomość

Użyj formularza, napisz na adres mailowy [email protected] lub zadzwoń pod numer 12 345 03 90. Na wiadomość odpisujemy w ciągu kilkunastu minut w godzinach 8-16.

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00