Wyjazdy do Chin

Nasza firma organizuje biznesowe i handlowe wyjazdy do Chin dla klientów. Oddaj w nasze ręce wszystkie formalności – zajmiemy się tą podróżą od A do Z. 

Wyjazdy handlowe i biznesowe do Chin

Wyjazdy handlowe do Chin oraz wyjazdy biznesowe do Chin mogą przebiegać według różnych scenariuszy. Wszystko zależy od tego, jaki jest cel takiej podróży. Wizyta może być wypełniona wyłącznie biznesowymi spotkaniami lub zawierać elementy przybliżające kulturę i zwyczaje panujące w tym kraju. 

Zorganizujemy wyjazd do Chin od A do Z

W ramach organizowania wyjazdu do Chin oferujemy szereg czynności. Jakich? :

 • Pomagamy w uzyskaniu chińskiej wizy.
 • Planujemy trasę oraz miejsca, które klient chce odwiedzić.
 • Dokonujemy zakupu biletów lotniczych dla klienta oraz dla jednego z naszych pracowników z Polski.
 • Rezerwujemy nocleg.
 • Razem z klientem udajemy się w podróż do Chin. Na miejscu towarzyszy nam pracownik chiński, który pomaga nam, organizuje transport i towarzyszy w odwiedzinach.
 • W godzinach wieczornym organizujemy zwiedzanie i imprezy rozrywkowe (wedle preferencji klienta).
 • Negocjujemy ceny oraz realizujemy zamówienia produktowe dla klienta. 

Przez cały pobyt towarzyszymy klientowi, opiekujemy się nim na miejscu i zapewniamy pomoc w podstawowych czynnościach (nie musisz znać języka angielskiego i chińskiego). 

Formalności przed wyjazdem do Chin

Wyjazd do Chin wymaga posiadania ważnego paszportu.

Każdy obywatel Polski, a także każdego innego kraju należącego do Unii Europejskiej, ma obowiązek wyrobienia wizy przed wylotem do Chin – oferujemy pomoc w tym zakresie. Obecnie, czyli w czasie pandemii koronawirusa, trudno o jej uzyskanie. Dokument ten wydaje się tylko w uzasadnionych przypadkach (niezbędne działania handlowe, naukowe czy też z przyczyn humanitarnych). 

Co prawda Chiny nie mają obowiązkowych szczepień, jednak kilka jest zalecanych. Są to m.in. szczepienia przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B, żółtej gorączce, durowi brzusznemu, wściekliźnie i japońskiemu zapaleniu mózgu. Najlepiej maksymalnie na kilka tygodni przed wyjazdem do Chin skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu i zapytać, czy rekomenduje on, mając wiedzę o naszym stanie zdrowia i przebytych chorobach. wykonanie któregoś z wymienionych powyżej szczepień.

Wyjazdy do Chin a koronawirus

W dobie pandemii koronawirusa wyjazdy do Chin z naszego kraju są możliwe wyłącznie drogą lotniczą bezpośrednimi połączeniami bez przesiadek. Każdy, kto chce pokonać odcinek Polska-Chiny, musi uzyskać negatywny wynik badania COVID-19 wykonanego metodą molekularną (RT-PCR) oraz negatywny wynik testu IgM z krwi żylnej na obecność przeciwciał SARS-CoV-2. Wyjazdy do Chin drogą lądową lub morską są niemożliwe, bo granice lądowe i morskie Chin pozostają zamknięte. 

Ile kosztuje podróż do Chin?

Jaki jest koszt podróży do Chin? W sprawie wyceny prosimy o kontakt mailowy biuro@discolm.pl – cena każdego wyjazdu, z uwagi na wiele zmiennych, jest ustalana indywidualnie. Zależy przede wszystkim od liczby miejsc, które klient chce odwiedzić oraz długości trwania pobytu. 

Dlaczego warto zlecić nam zorganizowanie wyjazdu do Chin?

Skorzystanie z tej usługi, czyli zorganizowania wyjazdu do Chin od A do Z, ma wiele zalet. Najważniejsze z nich to:

 • oszczędność czasu – zaoszczędzony tym sposobem czas można poświęcić na sprawy prywatne lub biznesowe,
 • dobór najlepszych rozwiązań – posiadamy dekadę doświadczenia w imporcie z Chin, niejednokrotnie odwiedzaliśmy ten kraj. Dobrze znamy go pod kątem różnic kulturowych i prowadzenia negocjacji biznesowych, dlatego dopasowujemy najlepsze rozwiązania,
 • praktyczna wiedza – w internecie można znaleźć mnóstwo wskazówek o tym, jak samodzielnie zorganizować wyjazd do Chin, jednak tylko osoby, które odwiedziły ten kraj, posiadają praktyczną wiedzę, której próżno szukać w przewodnikach,
 • nawiązanie długofalowych relacji – chiński biznes w dużej mierze opiera się na relacjach. WIzyta w tym kraju i spotkanie twarzą w twarz z potencjalnym dostawcą czy partnerem biznesowym może być początkiem długiej, owocnej i nieobarczonej ryzykiem współpracy, która każdej ze stron przyniesie zysk na satysfakcjonującym poziomie,
 • wsparcie negocjacyjne – oferujemy pomoc w negocjacjach biznesowych, a także w wyborze wiarygodnego i wypłacalnego dostawcy, 
 • wsparcie językowe – nie musisz znać języka angielskiego ani chińskiego. Podczas organizowanych przez nas wyjazdów do Chin oferujemy pośrednictwo w bieżącej, codziennej komunikacji, a także podczas negocjacji biznesowych. 

Napisz do nas

Czekamy na Twoją wiadomość.

Użyj formularza lub napisz bezpośrednio na nasz adres mailowy. Na wiadomość odpisujemy w ciągu kilkunastu minut w godzinach 8-16.

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00