Środki ochrony osobistej - sprawdzeni dostawcy

Przez ostatni tydzień otrzymaliśmy rekordową liczbę zapytań o import środków ochrony osobistej (rękawiczki, maseczki, kombinezony).

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Zanim poprosisz o import z własnego źródła, zapoznaj się z poniższymi ofertami - od tych dostawców realizowaliśmy już zamówienia i wiemy, że są rzetelni.

Bądź ostrożny - w obecnej sytuacji jest w Chinach wielu nierzetelnych/nieuczciwych sprzedawców. Jeśli cena jest podejrzanie niska - może to być próba wyłudzenia. Większość producentów z Chin oferuje produkty w podobnych cenach i wyjątkowo tanie oferty powinny wzbudzić Twoje podejrzenia.

Obecnie koszt wysyłki lotniczej do Polski jest bardzo wysoki - przykładowo ostatnio wysyłka paczki 1000 sztuk maseczek kosztowała ponad 1000 zł - czyli 1 zł za jedna maseczkę. 

Pamiętaj, że cło i VAT kalkulowane jest od ceny produktu powiększonej o koszt transportu - miej to na uwadze widząc wyjątkowo korzystną ofertę od chińskiego dostawcy. Koszt dostawy, opłaty, podatki obecnie stanowią największą część ceny produktu na rynku.

Szybka realizacja - 14 dni od momentu zapłaty

W celu dokonania zakupu skontaktuj się z nami drogą mailową: biuro@discolm.pl i w tytule podaj nazwę produktu.

Discolm Sp. z o.o.

ul. Przybyszewskiego 17/B

30-128 Kraków

Polska

NIP: 6772456370

REGON: 38708666800000

KRS: 0000861172

© 2017 - 2021 Discolm

  • Facebook
  • YouTube

Strona discolm.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.